Ляшко отримав від екс-регіонала 16 млн гривень
Загрузка плеера...

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко почав позбуватися свого нерухомого майна. Парламентар вніс до податкової декларації зміни щодо фінансового стану. Олег Валерійович став багатшим на 16 мільйонів гривень, щоправда, втративши право власності на квартиру площею 367 квадратних метрів у центрі столиці.

Обурення громадськості викликав той факт, що угоду про купівлю-продаж Ляшко підписав з колишнім народним депутатом від "Партії регіонів" Олександром Риженковим. Виявляється, впродовж кількох років лідер радикалів здавав апартаменти в оренду, і винаймав їх саме екс-регіонал. Тепер політик, близький до Ріната Ахметова, вирішив викупити майно. Ляшко нічого поганого у своїх діях не вбачає і виправдовується: мовляв, Риженков має звання Героя України, був директором Донецького металургійного заводу – тож людина він достойна.

Нерухомості для продажу у Олега Валерійовича ще повно. За останній рік він та його дружина придбали квартир та будинків на 20 мільйонів у національній валюті. Є серед них і маєток у Конча-Заспі площею 550 квадратних метрів. Ляшко переконує, що купив його у кредит, який буде виплачувати ще 5 років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram