ГПУ перевіряє своїх підлеглих у Закарпатті
Загрузка плеера...

Слідчі Генеральної інспекції ГПУ викрили у місті Тячів Закарпатської області 8 ігрових залів, де функціонували 90 гральних автоматів. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, перебуваючи з робочою поїздкою на Закарпатті.

Він розкритикував діяльність прокуратури у Закарпатській області через відсутність боротьби з ігровим бізнесом та нелегальною вирубкою лісів.

Луценко зазначив, що місцеві жителі Тячева неодноразово зверталися зі скаргами на діяльність гральних закладів, бездіяльність місцевої прокуратури в цьому питанні та "кришування" незаконного бізнесу правоохоронними органами.

Як повідомила прес-служба ГПУ, прокурор Тячівської місцевої прокуратури був супроводжений до м. Ужгорода для проведення слідчих дій. Його перевіряють на предмет зловживання службовим становищем з метою особистого збагачення, систематичного одержання неправомірної вигоди за покривання протиправної діяльності.

За місцем проживання та у службовому кабінеті керівника Тячівської місцевої прокуратури проведено обшуки. Відкрито кримінальне провадження.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram