У Києві опалення вмикатимуть поступово
Загрузка плеера...

У столиці опалювальний сезон відкриватиметься поступово у різних районах міста. Причиною тому стало впровадження технології безпечного старту сезону опалювання будівель протягом 7-10 днів, задля уникнення аварійних ситуацій. Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

"Підключення житлового фонду розпочнеться після того як середньодобова температура протягом трьох днів складатиме нижче +8 градусів. І на старті опалювального періоду необхідно дотримуватися встановленого технологічного графіка. Київ має одну з найбільших систем централізованого теплозабезпечення в Європі", – зазначив він.

Чиновник додав, що через високий рівень зношеності трубопроводів міста для запуску теплоносія необхідно до 10 днів.

9 жовтня у Києві вже включили опалення у лікарнях, дитячих садках та школах. Подача теплоносія до цих закладів здійснюється за заявами їхніх адміністрацій.

Пантелеєв зазначив, що 100% житлових будинків, які обслуговують ЖЕДи, вже отримали акти готовності.

"Є певна кількість будинків внутрішньої самоорганізації – ОСББ та ЖБК, які ще в процесі отримання документів. Але місто активно включається в цей процес, аби всі будівлі отримали тепло вчасно", – сказав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко повідомляв, що опалювальний сезон має розпочатися 15 жовтня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram