Ірина Луценко відмовилась відповідати за "козла"
Загрузка плеера...

"Жодним чином не шкодую і не збираюсь забирати слова назад." Ось так в ефірі одного з українських телеканалів прокоментувала свій резонансний вислів представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко. Нагадаємо, як це відбувалося під час сутичок у парламенті 5 жовтня.

"Олег! Винеси козла!  Недава! 

На відео, яке опублікувала на своїй сторінці у Facebook нардеп Альона Шкрум, Ірина Луценко кричить колезі по фракції "БПП" Олегу Недаві щоб він "виніс козла", маючи на увазі позафракційного Юрія Левченка.

Ірина Луценко, представник Президента у Верховній Раді:

"Жодної хвилини не шкодую про вислів, жодної хвилини не шкодую, що я викрикнула "викиньте його звідти".  Він фактично визнав, що він готовий був до спалення, до агресивних дій, до знищення, фактично, парламентаризму в Україні. Знаючи, який Левченко буває неадекватний, коли голосують не так як йому хочеться, фактично, це був захист віце-спікера. Це був захист подруги, це був вислів емоційний".

На засіданні 5 жовтня парламент мав розглянути президентські законопроекти щодо реінтеграції Донбасу та пролонгації дії закону про особливий порядок самоврядування в окремих регіонах Донецької та Луганської областей. Через протест декількох фракцій робота Верховної Ради була заблокована.

Ірина Луценко, представник Президента у Верховній Раді:

 "Уявіть собі ситуацію: збурений зал, Левченко невмєняємий момент, який тримає свої руки на шиї майже в Геращенко. Вона одна – насідає на неї повністю. Соболєв вириває мікрофони, "Батьківщина" спонукає наших депутатів до бійки. Левченко насідає над Іриною Геращенко. Вона єдина, яка утримує, фактично, ситуацію під контролем, показуючи, що трибуна працює – парламентське місце, де проводиться засідання, працює. Вона готова працювати далі. І ми розуміємо, що він в екстазі може дійти до рукоприкладства".

Ірина Луценко вважає свої дії цілком виправданими. Водночас, вислів представника Президента у Верховній Раді обурив користувачів українського сегменту Facebook. На думку багатьох, така поведінка є неприпустимою для народного депутата.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram