Німеччина "кине" гроші на українське сміття
Загрузка плеера...

Німеччина виділить кошти для підвищення безпеки полігону твердих побутових відходів у Підгірцях біля Києва. Про це домовився мер Києва Віталій Кличко на зустрічі з делегацією федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів ФРН.

Віталій Кличко, мер Києва Віталій Кличко:

"Ми дуже вдячні німецькій стороні за допомогу, яку отримує Україна та Київ зокрема. Питання щодо підвищення безпеки використання полігону в Підгірцях назріло вже давно. І потребує негайного вирішення, щоб не дійшло до ситуації, в якій опинився цього року Львів".

Німеччина виділить Україні 180 тисяч євро. Під час зустрічі голова делегації Ґунтер Адлер заявив про необхідність пошуку нових шляхів співпраці офіційного Києва та німецького уряду, щоб допомога надавалась всій Україні.

Ґунтер Адлер, голова делегації:

"Наша співпраця має стати зразком для інших українських міст, яким ми готові допомагати та ділитися технологіями".

Українська та німецька сторони обговорили й інші інфраструктурні проекти, які в перспективі можуть бути реалізовані за допомоги федерального міністерства. Зокрема, у розмові йшлося про модель утеплення житлових будинків, якою можуть поділитися з Україною, що дозволить значно економити на опаленні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram