Купувати стаж українці не готові, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко підписав законопроекти про перерахунок пенсій. Гарант назвав це "відновленням справедливості" і похизувався, що реформа не передбачає збільшення пенсійного віку. Однак, у законі заплановане збільшення страхового стажу.

В остаточному законопроекті враховано можливість придбання стажу. У Мінсоцполітики пояснили, що жодних обмежень для бажаючих докупити стаж немає. Зараз за один рік доведеться заплатити близько 17 тис. грн (при розмірі мінімальної зарплати у 3200 грн).

Журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у мешканців столиці чи готові вони докупити стаж, щоб вийти на заслужений відпочинок у 60 років і отримувати гідну пенсію.

Людям було поставлено питання: "Якщо не вистачатиме стажу до пенсії, чи готові ви його купити?".

І ось які відповіді ми отримали.

Ганна, киянка:

"Якщо у людей буде безвихідь, вони будуть змушені щось робити. Тому що люди не самі по собі працювали без трудової. Так було поставлене питання, люди мусіли працювати: або ти працюєш і живеш, або ти не працюєш взагалі. Це ж було так поставлено не самими людьми, така була позиція держави, дуже багато підприємств навіть не брали трудової книжки. ".

Наталя, киянка:

"Ні, звичайно".

Олександр, киянин:

"Нет".

Ігор, киянин:

"Не задумувався про це. Мені поки менше 35-ти загалом. Думаю, мені вистачить".

Наталя, киянка:

"У мене вистачає, я напрацювала. Я вважаю, що це занадто, і вік підняли, і це (докуповувати стаж – ред.). Трішки вони недодумали. Вирішили не зовсім правильно. Я вважаю, що це треба доопрацювати. ".

Костянтин, киянин:

"Щодо мене, можливо. - 17 тисяч гривень? - один рік. – Можливо. – При необхідності ви готові заплатити державі.? – В принципі, так".

Алла, киянка:

"Ні, не готова. Грошей багато".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram