ПАРЄ розгляне український закон "Про освіту"
Загрузка плеера...

Ігнорування Президентом вимоги громадськості ветувати закон "Про освіту" може мати для України вкрай негативні наслідки. Угорські урядовці не лише пообіцяли блокувати будь-які спроби нашої держави зблизитися з Європейським Союзом, але й ініціювали розгляд скандального рішення Верховної Ради у Парламентській Асамблеї Ради Європи.

9 жовтня Бюро ПАРЄ у відповідь на запит групи угорських депутатів призначило на четвер термінові дебати з українського питання. Заради цього європейські обранці перенесли обговорення порушення прав людини у М’янмі та каталонського сепаратизму. Зазначимо, що тему дебатів ухвалили не з першої спроби. Спочатку голоси розділилися навпіл, оскільки значна кількість членів Бюро прагнула дочекатися висновку щодо закону з боку Венеціанської комісії. Втім, з другої спроби більшість присутніх висловилася за те, щоб заслухати у четвер доповідь про Україну.

Якою буде резолюція, прийнята за результатами дискусії, багато в чому залежатиме від особи доповідача. Поки що невідомо, хто саме буде призначений на цю роль. До речі, самі дебати ще можуть бути скасовані: їх попередньо мають затвердити на засіданні Асамблеї.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram