"Шкідлива праця": Корчак отримала більше 100 тис. грн на оздоровлення
Загрузка плеера...

107 200 гривень матеріальної допомоги отримала голова НАЗК Наталя Корчак у вересні лише на оздоровлення. Про це йдеться у відповіді Нацагентства на запит українських ЗМІ.

Оклад Корчак при цьому склав 23 177 гривень, надбавка за вислугу років – 11 600 гривень, за інтенсивність праці голові НАЗК накинули 23 200 гривень. Оплата за період відпустки склала 43 200 гривень. Крім того, три з половиною тисячі гривень Наталя Корчак отримала за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці. Разом заробіток голови Нацагнетства з питань запобігання корупції сягнув майже 212 тисяч гривень.

Члени НАЗК Скопич та Серьогін за вересень заробили 47 400 та 73 900 гривень відповідно.

Нагадаємо, влітку з’ясувалося, що за неповні півроку голова НАЗК заробила майже півмільйона гривень.  У серпні, жовтні та листопаді минулого року Наталя Корчак сама собі виписувала премію у розмірі 200 тисяч гривень.

При цьому, до роботи агенції багато запитань як у влади так і у суспільства. Раніше міністр соціальної політики назвав самопреміювання Корчак "корупцією". А члени громадської ради при НАЗК заявили, що влада лише створює видимість роботи агентства, натомість перевірка електронних декларацій саботується.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram