"Київенерго" замінять на комунальне підприємство
Загрузка плеера...

Київ входить у опалювальний сезон із численними аваріями на тепломережах. У КМДА заявили про створення комунального підприємства, яке обслуговує теплові мережі.

За словами заступника міського голови Петра Пантелеєва, не дивлячись на те, що "Київенерго" є управителем, самі мережі є міськими. Раніше повідомлялося, що новостворене комунальне підприємство з 2018-го року замінить "Київенерго", з яким столиця планує розірвати договір.

Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА:

"Цього року ми створили комунальне підприємство, яке обслуговує теплові мережі. Поки що по 10% їх загальної кількості. І містом було закуплено 6 автомобілів, оснащених необхідним обладнанням для саме ліквідації аварій будь-яких як у будинках так і на зовнішній мережах. Тому плануємо зробити наші служби більш потужними. Саме місто, не дивлячись на те, що "Київенерго" є управителем, самі мережі є міськими. І, враховуючи те, що планується перехід  відповідно управління в міські структури, плануємо закуповувати нову техніку, створювати додаткові підрозділи, які будуть займатися оперативною реакцією на пошкодження теплових мереж".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram