Порошенко та Кличко відкрили "театр-домовину"
Загрузка плеера...

У Києві відбулося відкриття багатостраждальної будівлі "Театру на Подолі". Захід відвідали мер столиці Віталій Кличко та Президент України Петро Порошенко.

Гарант відзначив, що споруда буквально "народжувалася в муках", але стала "храмом мистецтва XXI століття". Особливу увагу голова держави звернув на те, що проект враховує потреби людей з обмеженою здатністю до пересування. Порошенко подякував голові КМДА за допомогу у подоланні бюрократичного супротиву та закликав усіх киян та гостей столиці відвідати унікальний театр і особисто впевнитися у його відповідності сучасним художнім віянням.

Зазначимо, що реконструкцію будівлі фінансувала корпорація Roshen. Саме представник кондитерської імперії під час відкриття театру передала меру Віталію Кличку символічний ключ. За інформацією ЗМІ, вартість робіт склала 174 мільйони гривень.

Фасад споруди ще восени 2016 року викликав у киян величезне обурення. Активісти закликали припинити нищити історичний образ Андріївського узвозу. Чорний дах театру постійно порівнювали з домовиною. Незважаючи на критику, проект отримав схвалення державної будівельної експертизи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram