У Миколаєві закликали переобрати міськраду
Загрузка плеера...

У неділю, 8 жовтня, у Миколаєві на Соборній площі відбулося віче на підтримку знятого з посади міського голови Олександра Сенкевича.

За даними стражів порядку, на віче зібралося близько 2 тисяч осіб, до яких приєдналися деякі народні депутати від "Самопомочі" та БПП.

Відсторонений від посади мер заявив, що не буде здаватися і звернеться в суд, де відстоюватиме право залишатися очільником міста.

За результатами зборів представники громади Миколаєва підтримали пропозицію Сенкевича звернутися до Верховної Ради щодо розпуску Миколаївської міської ради й оголошення нових виборів депутатів міськради та міського голови.

Пізніше Сенкевич заявив, що хід голосування депутатів міськради щодо його відставки контролював один із нардеп від БПП Давид Макар'ян.

Нагадаємо, що 5 жовтня на позачерговій сесії Миколаївської міськради депутати визнали роботу мера Сенкевича незадовільною і достроково припинили його повноваження. За це віддали голоси 42 депутати з 54 наявних у міській раді. До цього питання про відставку мера порушувалося неодноразово.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram