Міністр економвугілля отримав потроєний оклад
Загрузка плеера...

Вітчизняні урядовці продовжують шокувати населення фактичним розміром своїх заробітних плат. Минулого тижня українці активно обговорювали фінансове становище заступниці міністра внутрішніх справ Анастасії Дєєвої, яка за вересень спромоглася отримати більше, ніж очільник відомства Арсен Аваков. Тепер журналістам вдалося отримати інформацію про зарплати у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

Виявляється, Ігор Насалик та його підлеглі теж, м’яко кажучи, не бідують. Чиновник за перший місяць осені став багатшим на 46 тисяч 700 гривень. І це при тому, що офіційний оклад Насалика складає майже втричі менше – 16 тисяч у національній валюті. Суттєво збільшили суму виплати численні надбавки – за вислугу років, за інтенсивність праці і навіть за статус експерта з питань таємниць та роботу з секретними документами. До того ж, на відміну від простих громадян, урядовець користується благом індексації.

Як і у Міністерстві внутрішніх справ, голова відомства не є рекордсменом за розміром зарплати. Прибуток його заступників Галини Карп та Анатолія Корзуна подолав позначку у 50 тисяч гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram