На Одещині горів національний природний парк
Загрузка плеера...

В Одеській області сталася масштабна пожежа в Нижньодністровському національному природному парку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Директор природного парку "Тузловські лимани" Іван Русєв.

Як він зауважив, місця займання зафіксовано одразу у восьми точках тростяних насаджень заповідника. Пожежа охопила приблизно 150-200 гектарів рекреаційної зони. Іван Русєв вважає, що це був навмисний підпал. За його словами, одне з місць пожежі - на території північного берега Дністровського лиману. Туди можна потрапити тільки катером. Ще дві точки виникнення вогню він помітив у заповіднику в районі смт Біляївка. Через відсутність необхідного спорядження та техніки вогнеборцям було важко дістатися до місць займання. Загасити пожежу допоміг дощ.

Нижньодністровський національний природний парк розташований в межах водно-болотних угідь міжнародного значення. Останнім часом тут проводили будівельні роботи. Окрім того, за словами Івана Русєва, у цих місцях полюбляють полювати мисливці та браконьєри. Ці два фактори, на його думку, могли стати причиною займання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram