Дєєва обійшла Авакова за розміром зарплати
Загрузка плеера...

Вже вдруге цього тижня юна заступниця міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва потрапляє в центр уваги засобів масової інформації. Після скандалу з невдалим польотом рейсом авіакомпанії "Wizz Air" чиновниця змусила про себе говорити завдяки власній заробітній платі. Як виявилося, 25-річна дівчина отримує з державної казни більше, аніж будь-хто інший у МВС, враховуючи навіть очільника відомства Арсена Авакова.

У відповіді на інформаційний запит одного з вітчизняних видань Міністерство повідомило, що зарплата Дєєвої у вересні склала – ні багато ні мало – 56 тисяч 14 гривень. Це аж на 7,5 тисяч більше, аніж було виплачено Авакову. І це притому, що близько 12% коштів член партії "Народний фронт" отримав в якості премії та індексації.

Не менш вражає оклад заступника міністра Вадима Трояна, якого підозрювали у вчиненні корупційних дій. Посадовець, якого відчайдушно захищає його безпосередній начальник, у вересні став багатшим на 45 тисяч 800 гривень.

Виникає лише одне питання: за які саме визначні досягнення у правоохоронній сфері чиновники МВС отримують такі захмарні суми?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram