Українці скаржаться на бідність і тотальну корупцію
Загрузка плеера...

Матеріальне становище, тарифи, ціни на продукти та корупція, – такі питання зараз у першу чергу турбують громадян України. Про це свідчать результати опитування, яке провели в середині вересня декілька соціологічних і медійних інституцій. Серед проблем, які, на думку респондентів, наразі найбільше загрожують нашій державі, відповіді розподілилися наступним чином.

Михайло Пересунько, соціолог:

"Левова частка респондентів відповіли, що найбільшою загрозою є корупція – 76,8%. Далі зі значним розривом іде вплив олігархічних кланів. Таку загрозу для України вбачають 43,2% опитаних. Близько третини респондентів назвали загрозою агресію з боку Росії".

Окрім того для понад 65% (65,4%) респондентів найболючішим зараз є питання матеріального становища їхніх родин. Також серед актуальних проблем 41,8% опитаних назвали високі тарифи на комунальні послуги. 39,6% українців зауважили, що найбільше їх тривожить підвищення цін. Майже така ж кількість (39,4%) громадян зазначила, що для них найважливішою зараз є проблема корупції в державі і конфлікт на сході України (37,9%).

Під час соціологічного дослідження у респондентів також поцікавилися, які дії уряду їх особисто турбують найбільше.

Михайло Пересунько, соціолог:

"74,1% опитаних стверджують, що підвищення комунальних тарифів турбує їх найбільше. І вони звинувачують у цьому уряд. Інфляція та знецінення гривні - 65,8% закцентували увагу саме на цій проблемі. Близько третини респондентів зазначили свою стурбованість щодо підвищення пенсійного віку".

Соцдослідження проводилося з 12 по 25 вересня 2017 року. Методом індивідуального інтерв'ю було опитано 2014 респондентів у 24 областях України, за винятком тимчасово непідконтрольних територій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram