Парубій знову пропонує працювати без перерви заради реформ
Загрузка плеера...

Парламентарям залишилося розглянути майже 600 поправок до судової реформи. Про це під час погоджувальної ради голів фракцій і комітетів заявив голова Верховної Ради.

За словами спікера, після цього парламент невідкладно перейде до розгляду пенсійної реформи. Андрій Парубій знову пропонує скасувати перерви у роботі парламенту, щоб зекономити час на розгляд законопроектів і правок.

Андрій Парубій, голова Верховна Рада України:

"Ми фактично переносимо порядок денний з минулого тижня на цей. Ми продовжуємо розгляд проекту 6232 – це кодекси. У нас залишилося ще понад 500, майже 600 правок до розгляду. І на моє глибоке переконання, ми повинні невідкладно після розгляду проекту про кодекси судової реформи перейти до пенсійної реформи. Також хочу нагадати, що нас чекає ряд питань  надзвичайної ваги з питань безпеки і оборони. Нас чекає також і медична реформа. І тому цього тижня нам доведеться працювати ефективно. Я буду знову пропонувати, щоб ми ліквідовували перерви, щоб ми могли більше часу віддавати на розгляд законопроектів і усіх правок".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram