Проїзд в маршрутках подорожчає
Загрузка плеера...

Вартість проїзду маршрутними таксі України має піднятися. Маршрутники повідомили, що подорожчання почнеться із Києва та передмістя. А як розповіли водії, то ріст цін це не забаганки компаній-перевізників, а економічна потреба, тому цього ніяк не уникнути.

Приблизну ціну проїзду назвав Юрій Артеменко, член Асоціації перевізників Києва, - 8-9 гривень. І додав, що вже зараз тариф у 12 гривень є економічно виправданим і, якщо ціни на паливо та курс долара продовжать рости, компанії просто не зможуть не підняти розцінки.

Маршрутники назвали низку факторів, які провокують на ріст тарифів: дорогі автозапчастини, ціни на які залежать від долара, вартість паливно-мастильних матеріалів і нестача водіїв, які заради вищих зарплат виїжджають за кордон.

"В країні дефіцит водіїв. Вони хочуть зарплати по 20 тис. грн. Наприклад, у Києві вже зараз 5-10% маршрутного складу не виїжджає на дорогу, бо немає кому працювати. Щоб утримати водіїв, компанії будуть змушені підняти їм оклади", - пояснив директор компанії "Трансгрупп" Володимир Назаренко.

Обов’язкову умову висунуто і до водіїв: у кожному маршрутному таксі мають встановити системи GPS. А, за словами водіїв, це коштує близько 20-22 тисяч гривень, що також відзначиться на подорожчанні проїзду. І ще близько 15-20% з перевізників стягують збори автостанцій.

Слід нагадати, що з вересня цього року зросла вартість бензину та дизельного палива.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram