Нове обличчя освіти: що мають читати діти?
Загрузка плеера...

Журналістка Анна Носова на своїй сторінці у Facebook яскраво описала основні положення освітньої реформи. Серед них і дитяча література, рекомендована до прочитання. Бентежить тільки її не зовсім дитячий зміст. Наприклад, "Про малого крота, який хотів дізнатися, хто наклав йому на голову". "Це дуже правильна книжка", - говориться в анотації. Звісно, якщо вже хтось і наклав тобі на голову, з цим треба розібратися. Саме таким чином, як зазначає видавництво, дітям можна прищепити цікавість і жагу докопуватися до суті. Це ж бо книжка-розлідування з елементами дослідження… фекалій тварин.

"Це твоя какашка? " - запитав він голуба, який пролітав недалеко. "Моя? Ні, я какаю так"- відповів голуб. Бульк - на землі, прямо перед кротиком, розплескалося щось біле і потрапило йому на праву ногу".

Це один із уривків книги, яка повністю побудована на подібних ілюстрованих діалогах. Можете уявити собі, якими ерудитами будуть рости ваші діти!

Та ерудиція – це ще не все. У дітях змалку треба виховувати толерантність. У цьому вам допоможе книга «Майя та її мами». Ілюстроване видання з ідеєю толерантності на рівні сім’ї у соціумі наче не повинне викликати питань. Тобто за новою реформою діти не повинні виконувати домашні завдання, самі вирішують хочуть вони навчатися у цей момент чи ні.

Після таких книжок для дітей, хочеться запитати: хто наклав у освітню реформу і як це вигрібати?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram