Іноземців у владі цікавить не результат, а велика зарплатня, – expert view
Загрузка плеера...

28 вересня в постійній рубриці "Expert view" від телеканалу NewsNetwork – політичний експерт Валентин Гладких, котрий в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу NewsNetwork прокоментував причини боротьби з варягами у владі. На думку експерта, вони були використані як димова завіса для того, щоб продемонструвати нашим західним партнерам, що ми відриті і кожен може побачити, як працює наша влада.

Валентин Гладких, політичний експерт:

"Тут можна пригадати, як починається книга Нестора-Літописця "Земля наша велика і багата, а порядку в ній немає. Приходьте княжити і володіти нами". Відтоді нічого не змінилося і сподівання на те, що іноземні фахівці компетентні, ніж українці, то це не так. Говорити про те, що вони більш обізнані по ситуації в Україні – це також не так, оскільки місцеві значно краще розбираються в тому, що тут відбувається. В цьому і полягає недолік, оскільки є великий ризик того, що наші люди, які добре орієнтуються у внутрішній ситуації, почнуть ставити на перше місце власні інтереси. Коли ми говоримо про іноземців, то їх цікавить не результат, а велика зарплатня, тому що вони приїхали як легіонери. Якщо йому заплатили гроші, а він ходить по міністерству, де на половині кабінетів написано "не влізай – уб’є", то зрозуміло, що він туди влізати не буде, оскільки реформи потрібні не іноземцям, а українському суспільству.

В Україні є достатньо потужні фінансово-промислові групи, які мають свої політичні структури, але вони не зацікавлені у змінах правил гри, а зацікавлені у їх збереженні, і тому перекладають всю відповідальність на іноземців. Вони не дали та не могли дати тих результатів, на які ми розраховували. Якщо в "Динамо" купити Мессі та Рональду, а всі інші будуть нюхати кокс, ширяться та не їздити на виїздні ігри, то, я думаю, що вони не допоможуть.

Я б не говорив про те, що влада свідомо бореться з цими варягами, оскільки вони були використані як димова завіса для того, щоб продемонструвати нашим західним партнерам, що ми відриті та кожен може побачити, як працює наша влада".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram