Кияни вже отримали нові платіжки
Загрузка плеера...

2 серпня набув чинності новий Закон "Про комерційний облік комунальних послуг". Вже у вересні киянам почали приходити комунальні платіжки нового типу. У цих платіжках у графі від "Київводоканалу" з’явилася додаткова позиція "Для нарахування на наступний місяць". У неї люди мають записувати поточні показники лічильників холодної води на момент оплати комуналки.

Комунальники основну уваги приділятимуть показникам загальнобудинкових лічильників. Різницю між загальнобудинковим лічильником та показаннями квартирних приладів будуть розділяти на усіх споживачів будинку, які його не мають. Якщо ж лічильники стоять у кожній квартирі, робити того не будуть.

"Київводоканал" відмовився від самозаповнення квитанцій, коли споживач самостійно вказував поточні і попередні показники споживання води, а також різницю. Тепер такої можливості немає. У цю графу необхідно вносити лише поточні показання на момент оплати. Від тих даних, які ви подасте, залежатимуть нарахування в наступному місяці", - сказали в Комунальному підприємстві "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram