Суддям-хабарникам обрали запобіжний захід
Загрузка плеера...

Печерський районний суд столиці постановив взяти під варту служителів Феміди з Дніпропетровщини, що намагалися підкупити керівника антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Геннадій Підберезний та Наталія Овчаренко проведуть у слідчому ізоляторі щонайменше 60 діб. Вийти на волю вони можуть лише у разі сплати застави, розмір якої становить 5 млн грн.

Нагадаємо, що співробітники СБУ затримали підозрюваних у кабінеті Холодницького безпосередньо під час передачі першої частини хабара. У ході спецоперації було вилучено 50 тисяч американських доларів. За версією слідства, голова Кіровського райсуду мала намір домогтися закриття корупційної справи проти свого підлеглого. Очільник САП звернувся до Генеральної прокуратури одразу після того, як йому запропонували незаконну вигоду.

Після ухвали Печерського суду Наталія Овчаренко заявила, що не має у своєму розпорядженні коштів на сплату застави. Дивно, враховуючи, що загальна сума хабара Холодницькому мала становити 300 тис. дол. – а це на 2,5 млн грн більше, ніж треба горе-судді для звільнення з-під варти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram