Вирок Саакашвілі – дрібний штраф
Загрузка плеера...

Мостиський районний суд Львівської області оштрафував екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі на 200 неоподаткованих мінімумів – 3400 гривень. Саме так Феміда оцінила порушення правил перетину державного кордону України. Вирок 22 вересня ввечері зачитав суддя Юрій Білоус.

Окрім штрафу, колишній президент Грузії має заплатити судовий збір у розмірі 320 гривень. Рішення можна оскаржити в суді вищої інстанції у встановлений законом термін. Зазначимо, що сам Саакашвілі засідання проігнорував – він наразі проводить зустрічі у Черкаській області.

За словами експертів, вирок Мостиського суду створює в Україні надзвичайно небезпечний прецедент. Тепер практично будь-яка особа без громадянства чи з громадянством іншої країни може безперешкодно проникати на нашу територію, і єдиним покаранням для неї буде необхідність сплатити близько 100 євро. Нагадаємо, що під час прориву Саакашвілі прикордонники отримали наказ не застосовувати зброю та засоби стримування. Ця обставина й досі викликає суперечки, оскільки рішуче незрозуміло, чому для політика створили особливі умови.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram