Гарант зустрівся з канадським прем’єром
Загрузка плеера...

У Торонто, куди Президент Петро Порошенко прибув, аби підтримати українську збірну на "Іграх нескорених", відбулася зустріч між главою нашої держави та премєр-міністром Канади Джастіном Трюдо. За підсумками розмови політики зробили спільну заяву перед представниками преси.

Сторони наголосили на відданості подальшому поглибленню міцних та тривалих двосторонніх відносин. Цьому має сприяти Угода про вільну торгівлю, імплементація якої дозволить активізувати співпрацю у технологічній, аерокосмічній, сільськогосподарській та інших галузях.

Джастін Трюдо підкреслив, що Канада беззаперечно підтримує територіальну цілісність України та за жодних обставин не визнає анексію Криму. У відповідь на російську агресію Країна кленового листа продовжуватиме тиснути на РФ за допомогою наявних санкцій. Прем’єр також пообіцяв надати українському війську допомогу у формі тактичного та стратегічного консультування з боку фахівців НАТО.

Петро Порошенко висловив сподівання, що невдовзі розпочнуться активні переговори про лібералізацію Канадою візового режиму для громадян України. Президент впевнений, що після виконання 144 умов Європейського союзу наша держава готова до такого кроку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram