У Міносвіти назвали найпопулярніші університети
Загрузка плеера...

Українські абітурієнти надають перевагу столичним вишам. Такий висновок можна зробити з рейтингу, який опублікувало Міністерство освіти і науки. У відомстві підрахували, скільки заяв від вступників надійшло до різних навчальних закладів під час цьогорічної вступної кампанії.

Рейтинг очолив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Сюди подавали документи більше 27 тисяч абітурієнтів (кількість поданих документів вдвічі більша – понад 58 тисяч). До Львівського національного університету ім. Івана Франка намагались вступити майже 23 тисяч молодих людей. Більше 20 тисяч осіб привабило навчання у політехнічних вишах Києва та Львова.

До списку також увійшли Чернівецький університет ім. Юрія Федьковича та Харківський ім. Василя Каразіна. Решту місць посіли чотири столичних університети.

Найбільш популярними цього року стали філологічні, юридичні та управлінські спеціальності. Чималий попит мають також медицина, програмування і туризм.

Нещодавно очільниця Міністерства освіти і науки Лілія Гриневич заявила, що кількість вищих навчальних закладів буде скорочуватись. Університетам, які не користуються попитом у абітурієнтів, міністр порадила об'єднуватись з іншими вишами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram