Від пасажирів "поїзда Міхо" спробували відкупитись
Загрузка плеера...

"Укрзалізниця" виплатила грошові компенсації пасажирам поїзда "Інтерсіті", який був затриманий на вокзалі Перемишля через перебування на борту Міхеїла Саакашвілі. Про це повідомили журналісти одного з вітчизняних видань, які подавали до відомства офіційний запит.

Нагадаємо, що екс-президент Грузії розраховував перетнути польсько-український кордон залізницею. Втім, диспетчери не дозволили потягу рушити, поки Саакашвілі з нього не вийшов. Цей інцидент викликав обурення громадськості, адже продемонстрував далеко не однакове ставлення влади до політиків та простих смертних. Щоб вгамувати хвилю критики на свою адресу, "Укрзалізниця" пообіцяла загладити провину перед пасажирами. 

Щоправда, кошти повернули далеко не всім людям, яким не пощастило опинитися поряд з колишнім губернатором Одещини. Із 425 пасажирів ста сімдесяти виплатили повну вартість квитка, а ще тридцяти семи – різницю за проїзд у вагоні нижчого класу. Про компенсацію моральних збитків мова взагалі не йде.

Цікаво, що новина про відшкодування з’явилася на наступний день після подачі колишнім народним депутатом Єгором Фірсовим позову проти "Укрзалізниці". Екс-обранець вимагає надати повні аргументовані пояснення причин затримки поїзда. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram