Весілля сина Луценка: що запам’яталося?
Загрузка плеера...

Святкування весілля сина генпрокурора під Києвом стало не тільки місцем скупчення перших осіб політики, серед яких Порошенко, Турчинов, Гройсман, Яценюк, Кличко... Закрита вечірка викликала резонанс через інше: напад на знімальну групу "Схем" і гуляння на бюджетні кошти.

Співробітники Управління державної охорони всіляко намагалися перешкодити зйомці журналістів, перегородивши вхід до ресторану відомчими автомобілями.

Головний інцидент стався, коли зі свята від’їжджав Президент. Охоронці напали на знімальну групу, оператор отримав струс мозку і пошкодження руки. Правоохоронці, прибувши на місце за викликом журналістів, не встановили порушення з боку охоронців.

Крім того на святі були зафіксували два автомобілі, зареєстровані на Генеральну прокуратуру України. Один із них на вечір став каретою візажиста нареченої, інший служив сховищем для подарунків. При цьому вантажниками підробляли співробітники УДО.

Уся ця ситуація викликала хвилю обурення в соціальних мережах. Там генеральному прокурору нагадали, що такі його дії підпадають під статтю Кримінального кодексу "Про зловживання службовим становищем". Характерно, саме за цією статтею Юрій Луценко був засуджений за часів режиму Януковича.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram