Столиця Британії залишиться без "Uber"
Загрузка плеера...

Транспортне управління Лондона позбавило ліцензії на перевезення пасажирів популярний сервіс Uber. Починаючи з жовтня, понад 40 тисяч водіїв більше не мають права надавати послуги на території столиці Сполученого Королівства.

Своє рішення відомство аргументує тим, що Uber не здатен забезпечити достатній рівень безпеки своїх пасажирів, а також не несе корпоративної відповідальності за будь-які проблеми. Нагадаємо, що компанія формально не є службою таксі, а просто допомагає людям, які потребують машину, знайти вільного водія. Завдяки цій схемі Uber уникає сплати податків. Це викликає купу нарікань з боку звичайних таксистів. У Лондоні найбільш незадоволеними суперництвом із мобільним додатком були водії класичних чорних кебів.

Впродовж 21 дня Uber може подати апеляцію на дії транспортного управління. Поки невідомо, чи дозволять компанії продовжити роботу на той час, поки суд розглядатиме їх скаргу. Раніше у сервісу вже виникали проблеми з органами влади – зокрема, у Данії, Угорщині та кількох американських штатах. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram