Огляд топ-подій тижня від NewsNetwork: з 18 по 22 вересня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підготував черговий випуск "Top Tidings Of The Week"! Це огляд топ-подій тижня, які відбувалися у політичному, економічному, культурному житті України та всього світу.

Вашій увазі огляд подій за період з 18 по 22 вересня 2017 року:

Влада Одеси допоможе постраждалим від пожежі

15 вересня вогонь повністю знищив двоповерховий дерев'яний будинок у дитячому таборі "Вікторія" в Одесі. Загинули три дівчинки, ще дві дитини були госпіталізовані. Місцева влада призначила сім'ям постраждалих грошові компенсації у розмірі від 20 до 200 тисяч гривень.

Інститут серця вперше прийняв пацієнта з гелікоптера

Вперше за історію вітчизняної медицини пацієнтку до Інституту серця доправили гелікоптером. 8-річна Поліна із Маріуполя має важку хворобу, що вимагає невідкладного лікування. Лікарям вдалося стабілізувати стан дівчинки після перельоту.

У сутичках у Чорноморську постраждало 35 силовиків

Під будівлею Іллічівського міського суду в Чорноморську, що розглядає "справу 2 травня", під час масових заворушень постраждало 35 правоохоронців. Кілька десятків людей, невдоволених рішенням Феміди, напали на стражів порядку, кидали в них пляшки, каміння, вибухові пакети, застосовували газові балончики.

Сенат США ухвалив допомогу для України

Сенат США ухвалив проект "Закону про бюджет США на потреби національної безпеки 2018". Документ дає право надати Україні летальну зброю оборонного характеру.

Україна готова віддати закон про освіту на експертизу

МЗС України обговорило з іноземними партнерами ситуацію, що склалась довкола нового закону про освіту. Павло Клімкін запевнив єврокомісара Йоганнеса Гана, що Україна готова надати текст закону для експертизи у Раді Європи.

Слідство по трагедії MH17 профінансують 5 країн

Уряди України, Бельгії, Австралії, Нідерландів та Малайзії підписали меморандуми щодо спільного фінансування розслідування катастрофи рейсу MH17. Країни створять комітет фінансового нагляду, до якого увійде по одному представнику кожної зі сторін.

"За життя" домоглася повернення коштів ошуканим вкладникам двох банків

Партія "За життя" домоглася повернення коштів ошуканим вкладникам двох банків. Мітингарі під стінами НБУ вимагають відставки керівництва НБУ та притягнення їх до відповідальності. Народний масовий супротив продовжується.

Біля мерії Одеси сталися масштабні зіткнення

В Одесі кілька сотень активістів влаштували акцію протесту під стінами міської ради, де проходила сесія. Сталося кілька сутичок із правоохоронцями, які забезпечували порядок під час мітингу. Травми отримали 3 активісти та 10 правоохоронців.

Порошенко виступив в ООН

Президент України Петро Порошенко виступив із промовою під час загальних дебатів 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. Глава української держави висловив підтримку ідеї ефективного і цілеспрямованого реформування організації. Він також закликав звернути більшу увагу на конфлікт на Донбасі.

МОЗ запустив електронну базу лікарів

МОЗ у тестовому режимі запустило систему eHealth. У ній лікарі первинної ланки зможуть реєструвати себе та своїх пацієнтів. До квітня пацієнтам треба знайти собі лікарів і підписати відповідну декларацію.

"Укрзалізниця": кому залишаться активи та проблеми

Керівництво "Укрзалізниці" заявило про зростання з 1 жовтня ціни на транспортування вантажу на 22,5%. Україна втрачає транзитний потенціал. У 2016 році показники обсягів перевезень були найменшими протягом останніх 20 років – всього 16,9 млн тон.

Заради обіцянок уряду Рада познущалась над регламентом

Верховна Рада п'яте засідання поспіль розглядала поправки до другого читання президентського законопроекту 6232 щодо судової реформи. Закликати обранців до продуктивної роботи прийшли прем’єр-міністр та міністр соціальної політики. Втім, ні до, ні після перерви необхідних голосів не знайшлося.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram