Facebook змінює підхід до політичної реклами
Загрузка плеера...

Втручання Росії у американські президентські вибори через Facebook сколихнуло інтернет-простір та гостро поставило питання щодо пропаганди у найпопулярнішій соціальній мережі світу. Марк Цукерберг записав відеозвернення, у якому повідомив про нові правила розміщення політичної реклами на заснованому ним сайті та у мобільному додатку.

Відтепер Facebook вимагатиме від акаунтів, що розповсюджують пропагандистські матеріали, інформації про джерело їх фінансування. Раніше подібний принцип у Сполучених Штатах стосувався лише телебачення. 100%-ої гарантії припинення зловживань Цукерберг не дає, оскільки, за його словами, "у світі завжди будуть погані брехливі люди". Проте здійснювати незаконні маніпуляції свідомістю користувачів стане значно важче.

Facebook також надасть Конгресу США та ФБР усі матеріали, що підтверджують підривну діяльність російських фейкових облікових записів. Моніторинг продовжиться, тож у майбутньому співпраця зі слідчими органами лише поглибиться. Це викликає занепокоєння у деяких експертів, які вважають, що надмірна відкритість соцмережі може призвести до посилення владного контролю громадян.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram