Українські кіборги вимагають вибачень від Apple
Загрузка плеера...

Під час презентації нових пристроїв компанія Apple продемонструвала рекламний ролик, що обурив українців. Один з героїв відео – ведучий спортивних програм Дмитро Ігнатов. Чоловік має фізичну ваду: він втратив ногу та носить протез. У рекламі Ігнатов називає себе "російським кіборгом". Саме ці слова деякі наші співвітчизники сприйняли як образу.

В Україні поняття "кіборг" стійко асоціюється із захисниками донецького аеропорту. Навряд чи корпорація із Купертино знає про цей факт. Також невідомо, чи вкладав у свою репліку який-небудь глузливий прихований зміст Ігнатов. Так чи інакше, учасники бойових дій на сході нашої держави вирішили публічно закликати Apple до вибачень.

Бійці добровольчих батальйонів зняли свій ролик, у якому, використовуючи стиль скандальної реклами, розповідають про російську агресію та героїзм українських воїнів. Автори відео наголошують, що за три роки війни було вбито понад 10 тисяч наших співвітчизників, і закликають американців виявити повагу до їх пам’яті та прибрати з відео провокаційний зміст.

На жаль, звернення військових може так і не надійти до адресата. Станом на час написання сюжету відеосервіс YouTube при спробі відкрити ролик повідомляє, що той недоступний. Причини видалення запису невідомі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram