Шимків розповів про "корумповану" Фінляндію
Загрузка плеера...

Заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків відзначився скандальною заявою на міжнародному фінансовому форумі Ukrainian financial forum 2017. Тут фінансові експерти та інвестори з усього світу обговорюють перспективи розвитку економіки. На форумі присутні і представники влади.

21 вересня під час обговорення актуальних змін в українській економіці згадали і про наболіле – корупцію та слабкість правової системи. На проблеми вказали гості з Франції, Фінляндії та Туреччини. Представник АП Шимків обурився і заявив партнерам, що у їх країнах також не бракує корупційних скандалів. Скандальний інцидент на своїй сторінці у Facebook описав колишній народний депутат Тарас Козак.

Зазначимо, що минулого року, за результатами досліджень міжнародних експертів, Україна посіла 131 місце у рейтингу несприйняття корупції. Нашими сусідами стали Росія, Казахстан та Іран. У цьому ж рейтингу Туреччина посіла 41 місце, Франція – 23, а Фінляндія взагалі традиційно входить до п'ятірки найменш корумпованих держав.

У червні уряд Франції вирішив заборонити чиновникам працевлаштовувати своїх родичів і обмежив термін перебування політиків на посаді.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram