Євросоюз позбавляє Україну авіатранспорту
Загрузка плеера...

Європейське агентство авіаційної безпеки надіслало вітчизняній Державіаслужбі бюлетень щодо заборони здійснення польотів на території Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. Таким чином, чиновники Євросоюзу пропонують припинити роботу одразу трьох міжнародних аеропортів. Де-юре документ має рекомендаційний характер, втім, вимоги організації зазвичай розцінюються як обов’язкові для виконання.

Наразі в Україні є три зони, польоти над якими заборонені. Окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, це також Закарпаття, де літаки при заході на посадку у аеропорт Ужгорода потрапляють до повітряного простору Словаччини. Термін дії дозволу на маневри від словацької сторони сплив улітку минулого року.

У Державній авіаційній службі поки не визначилися з офіційною позицією щодо рекомендації ЄС. Спеціалісти запевняють, що небезпеки для літаків, що летять над Дніпропетровщиною, Запоріжжям та Харківщиною, немає. Озброєння у зоні АТО має значно меншу дальність ураження, аніж відстань до цих регіонів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram