Рада Європи закликала завершити справу Гонгадзе
Загрузка плеера...

Рада Європи закликала Генпрокуратуру України продовжити розслідування вбивства Георгія Гонгадзе, яке було розпочато у вересні 2000 року. Про це йдеться у рішенні Комітету міністрів щодо оцінки виконання урядами країн вердиктів Європейського суду.

До розслідування провадження мають бути залучені колишні українські високопосадовці.

За розпорядженням Комітету, справа Гонгадзе має бути завершена якнайскоріше відповідно до стандартів конвенції Ради Європи.

Нагадаємо, 26 травня Юрій Луценко наголосив, що у розслідуванні вбивства журналіста є "важливі докази, які не всім сподобаються" і за півроку слідство можуть закрити. Проте нещодавно генпрокурор заявив, що справа не сходить з мертвої точки.

Юрій Луценко, генпрокурор України:

"Погано просувається. Тому що Конституційний суд заборонив визнавати плівки Мельниченко в якості доказів. Також тому, що Пукач не дає жодних показів на тих, хто давав йому наказ. У мене було декілька спроб отримати такі свідчення в ході його участі в розгляді справи. Він категорично відмовляється спілкуватися і говорить про фантастичні версії, майже про інопланетян".

Хотілося б вірити, що за сприянням Ради Європи на сімнадцятому році розслідування справи Гонгадзе нарешті буде закрите, а винні – покарані.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram