Transparency International судиться з ГПУ
Загрузка плеера...

Борці з корупцією судяться з ГПУ через так звані "гроші Януковича". Позов проти Генеральної прокуратури подала міжнародна антикорупційна організація Transparency International. В організації заявили, що звернулись до суду, адже впродовж кількох місяців не змогли добитись відповіді від правоохоронців. Transparency добивається оприлюднення судового рішення про "гроші Януковича". Окрім ГПУ, відповідачами є держпідприємство "Інформаційні судові системи" та Військова прокуратура сил АТО. Справу розглядає Окружний адмінсуд столиці.

Наприкінці квітня "Ощадбанк" перерахував близько 1,5 млрд дол. до державного бюджету. Рішення суду про конфіскацію коштів не було внесено до Єдиного реєстру судових рішень. Військова прокуратура пояснила, що інформацію засекретили, аби не наражати на небезпеку служителів Феміди.

Втім, у міжнародній антикорупційній організації Transparency International вважають, що дії прокуратури можуть нашкодити справі. Правоохоронці досі не пояснили, у кого саме було конфісковано 1,5 млрд дол. У Transparency вважають, що легітимність процесу викликає сумніви і дає можливість оскаржити рішення про спецконфіскацію. Публічність, навпаки, має довести законність дій ГПУ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram