"Укрзалізниця": кому залишаються активи та проблеми
Загрузка плеера...

"Укрзалізниця": кому залишаються активи та проблеми? Після того, як зі скандалом з посади голови "Укрзалізниці" пішов поляк Войцех Балчун, виконувачем обов’язків директора став перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов.

За словами політолога Руслана Бортніка, нині в українській політиці вирішують дві задачі: хто використовуватиме підприємство сьогодні і кому нададуть право на його подальшу приватизацію.

Та, задля нормального функціонування, спочатку варто провести інвентаризацію майна ПАТ, – запевняє президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко. Адже станом на 1 січня 2015 року 99% магістральних тепловозів та 72% електровозів відпрацювали встановлений нормативний термін служби (до 30 років). А дефіцит вантажних вагонів в кінці минулого року оцінювався в 9 тисяч одиниць.

Тут варто згадати і про корупцію в залізничній галузі України. Яку, за словами Руслана Бортніка, можна простежити при закупках матеріалів та технічного оснащення…

Експерти стверджують, що нині в Україні вантажні перевезення – прибуткові, пасажирські – збиткові. Тобто, вантажні перекривають пасажирські. Щоб змінити ситуацію, варто підвищити ціни на квиток мінімум вдвічі, – вважає Олександр Охріменко. Та тоді, на його думку, люди менше користуватимуться транспортом. Тож, не вигідно.

Лишається збільшити вартість вантажоперевезень. Нагадаємо, що керівництво "Укрзалізниці" заявило про зростання з 1 жовтня ціни на транспортування вантажу на 22,5%. Та чи покращиться становище ПАТ, коли Україна і так втрачає транзитний потенціал.

Як інформують експерти, у 2016-му показники обсягів перевезень були найменшими протягом останніх 20-ти років – всього 16,9 млн тон. Порівняно з 2015 роком показник знизився на 30%, 2013 – на 50%.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram