"Кропив’яне сім’я" піймали "на гарячому"
Загрузка плеера...

На сайті Генпрокуратури України повідомили про затримання службовця Головного управління ДФС у Київській області.

Факт вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою Головного управління ДФС у Київській області задокументував Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

20 вересня на хабарі у розмірі 20 тисяч доларів затримали старшого слідчого управління фінансових розслідувань Києво-Святошинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби Київської області. Чиновник вимагав гроші у керівника одного із товариств за неперешкоджання у здійсненні господарської діяльності вказаного товариства та непритягнення останнього до кримінальної відповідальності за начебто ухилення від сплати податків.

Наразі проводять розшукові дій по справі нечесного чиновника. Таких як він – чиновників-хабарників – ще з давніх часів називають "кропив’яним сім’ям". Певно така кличка залишиться з ним надовго.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram