Озброєний і дуже небезпечний
Загрузка плеера...

Схоже, співробітники Генеральної прокуратури України новин не читають. Принаймні, інформацію про відкриття у Європейському суді з прав людини провадження за позовом підстріленого Сергієм Пашинським В’ячеслава Хімікуса відомство проігнорувало. Замість того, аби спробувати уникнути міжнародного скандалу, ГПУ створила умови для повторення інциденту.

Журналістам вдалося дізнатися, що Пашинському повернули конфісковану у нього нагородну зброю. Оскільки карну справу проти очільника Комітету Ради з питань нацоборони було закрито, підстав для подальшого утримання пістолета в якості речового доказу більше не залишилось. Тож депутат знову розгулює зі "стволом Авакова" – озброєний і дуже небезпечний.

Нагадаємо, що психіатри заочно поставили панові Пашинському рідкісний діагноз – синдром Туррета. Це гострий та практично невиліковний нервовий розлад, синдромом якого є неадекватна поведінка у громадських місцях. Наскільки доречно було нагороджувати хвору людину іменною зброєю – варто запитати у міністра Арсена Авакова.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram