МОЗ запустив електронну базу лікарів
Загрузка плеера...

Міністерство охорони здоров'я у тестовому режимі запустило систему eHealth. У ній лікарі первинної ланки зможуть реєструвати себе та своїх пацієнтів, які укладатимуть з ними контракти. Завдяки цій системі МОЗ планує перевести документообіг з паперового у електронний формат.

Система eHealth працюватиме у тестовому режимі до квітня. У міністерстві сподіваються, що за цей час усі пацієнти встигнуть знайти собі сімейних лікарів і підписати відповідну декларацію. Через рік, з 1 серпня 2018 року, мають впровадити новий принцип фінансування – "гроші йдуть за пацієнтом". Кількість грошей, які будуть отримувати медичні заклади, залежатиме від того, скільки пацієнтів уклали договір з лікарями. На обслуговування однієї людини впродовж року передбачено 370 гривень.

Очільниця міністерства Уляна Супрун закликала українців вже зараз розпочати пошук сімейних лікарів. Зараз у системі eHealth зареєстровано майже 400 медичних установ первинної ланки.

У майбутньому МОЗ обіцяє запровадити електронні медичні картки пацієнтів, об'єднавши там інформацію з різних установ, які проводили обстеження стану здоров'я людини. До електронної бази мають бути внесені також рецепти, які видають медики.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram