Корупція, безробіття, тарифи, ціни, - українці незадоволені ситуацією в державі
Загрузка плеера...

Українці вважають, що наша держава рухається у неправильному напрямі. Зокрема, за результатами одного з останніх опитувань, яке презентував Центр соціальних досліджень "Софія", таку точку зору висловили понад 62% (62,3%) респондентів.

Щодо проблем, які, на думку громадян, потрібно вирішувати у першу чергу, то 59,1% назвали припинення війни та мир на сході України. Окрім цього населення турбує ціла низка соціальних питань.

Олександр Левцун, соціолог:

"Борьба с коррупцией – 41,5%, снижение тарифов на жилищно-коммунальные услуги – 36,1%, снижение цен на продукты и потребительские товары – 30,6%".

Для понад 22% (22,9%) опитаних українців болючим є питання збільшення пенсій, а для ще 20% (20,3%) – безробіття та відсутність робочих місць. Відтак, відповідаючи на запитання щодо матеріального становища, 30% респондентів зазначили, що їм вистачає коштів лише на продукти харчування, а 41,2% - відповіли, що дохід родини йде на їжу та придбання елементарних недорогих товарів.

Олександр Левцун, соціолог:

"За последние три года в Украине произошло беспрецедентное обнищание населения. Согласно последнему докладу программы развития ООН, сегодня число украинцев, живущих за чертой бедности, с 2014 г. по 2017 г. возросло более чем в два раза. В Украине за чертой бедности оказалось более 60% населения".

Під час всеукраїнського соціологічного дослідження, яке провели на початку вересня (4-13 вересня 2017 року) методом індивідуального інтерв'ю, було опитано понад 2000 громадян віком від 18 років в усіх областях за винятком Криму та непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram