Справу Шеремета приховали від громадськості
Загрузка плеера...

Державна судова адміністрація повідомила представникам ЗМІ, що громадськість більше не має доступу до судових рішень, пов’язаних із розслідуванням вбивства Павла Шеремета. Національна поліція України вирішила засекретити відповідні ухвали Печерського районного суду столиці без пояснення причин. Загальний обсяг матеріалів, вилучених із відкритої частини Єдиного реєстру, складає понад 200 документів.

Дії Головного слідчого управління Нацполіції вчергове переконали активістів у тому, що держава чинить опір притягненню виконавців та замовників вбивства до відповідальності. Нагадаємо, що автомобіль засновниці "Української правди" Альони Притули, у якому їхав Павло Шеремет, був підірваний у центрі столиці 20 липня 2016 року. За більш ніж рік єдиним досягненням правоохоронців по цій справі є переконання у професійних мотивах вчинення злочину. Більше вдалося дізнатися колегам-журналістам Павла, які навіть озвучили ім’я одного з підозрюваних – колишнього працівника СБУ Ігоря Устименка.

Використання грифу "секретно" дивує ще й тому, що Президент України Петро Порошенко вимагав від прокуратури та поліції відкрито й прозоро прозвітувати про хід розслідування. До цього також закликали численні правозахисні організації по всьому світу. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram