Нові назви Петрівки та Московського моста
Загрузка плеера...

Дискусії щодо перейменування однієї зі станцій київського метро почалися ще у лютому цього року. Комісія Київради з питань найменувань одностайно проголосувала за перейменування "Петрівки" на станцію метро "Почайна". Обговорення про перейменування почалося через Закон про декомунізацію.

"Петрівка названа на честь революціонера Петровського, який достатньо багато натворив біди для України, а Почайна – це назва річки, яка там протікає. Відповідно, кращої назви не придумати. Члени комісії одноголосно підтримали ініціативу", – пояснив депутат Київради Костянтин Богатов.

Після рішення комісії про перейменування було проведено громадське обговорення на офіційному сайті КМДА. Загальна кількість голосів склала 1942: 1426 із них – за, 514 – проти, 80 – власна пропозиція. Голосування стартувало 1 березня і тривало до 1 травня.

Також, окрім перейменування "Петрівки", 20 вересня Київрада прийняла рішення перейменувати Московський міст. Про це на свій сторінці у Facebook повідомила засновниця ГО "Громадський рух Почайна" Аннабелла Моріна. Як результат – Московський міст став "Північним".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram