Без смс-спаму!
Загрузка плеера...

Кияни скаржаться, що на їх телефони постійно приходить смс-спам:

Анастасія, мешканка Києва:

"Таксі офіс-менеджер – це взагалі таксисти, які постійно відправляють номер, куди слід телефонувати.  Або… Novus. Люблю Novus, але я не давала своєї згоди, щоб мені відправляли рекламу. А це, до речі, незаконно".

Дарія, мешканка Києва:

"До мене прийшла смс від таксі. Дуже часто, коли замовляєш таксі, до тебе приходять різні смс від таксі і вони досить неприємні"

Опитані скаржаться – на телефони постійно приходить смс-спам: електронні, текстові або мультимедійні повідомлення з рекламою товарів або послуг. І які б фільтри не встановлювали, спамери знаходять шляхи, як їх обійти.

На проблему звернули увагу і народні депутати. У Верховній Раді України зареєстрували законопроект щодо протидії телефонного спаму. Відповідно до документу, надання послуг абонентам, яких вони не замовляли, тягнуть за собою відшкодування прямих і непрямих збитків та накладення штрафу у розмірі від 510 до 680 гривень.

Якщо ж оператор протягом року повторно вчинить ті самі дії, він буде зобов’язаний сплатити штраф від 850 до 1700 гривень.

Мобільні ж оператори запевняють – варто боротися з тими, хто поширює спам.

Вікторія Павловська, прес-секретар одного з мобільних операторів зв’язку:

ператор є тільки каналом розповсюдження цієї інформації. Ми не бачимо, що в повідомленні, яке надходить абоненту. Якщо абонент на якісь розсилки дав свою згоду, наприклад, при оформленні картки в магазині лишив свій телефон, то це надає магазину право розсилати смс. Зараз регулятор НКРІ готує нову редакцію правил надання телекомунікаційних послуг, які враховують вимоги часу і актуальні потреби абонентів, в тому числі їх захист від спаму. Обов’язково потрібно приймати окремий закон, але той вид, у якому це зараз передбачається зробити, – це не зовсім відповідає дійсності".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram