Луценко пообіцяв ще 200 мільйонів з "грошей Януковича"
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв повернути до бюджету ще одну частину активів, вкрадених колишнім президентом та його оточенням. Про це очільник ГПУ заявив у Дніпрі під час засідання парламентського комітету асоціації Україна – ЄС.

За словами Луценка, зараз Генпрокуратура має намір провести спецконфіскацію 200 млн дол., а вже через місяць правоохоронці візьмуться і за інші активи. Адвокати Януковича вже назвали інформацію генпрокурора недостовірною. Захист "легітимного" стверджує, що колишній президент тримає на своїх рахунках в Україні лише близько 30 млн грн, і ці гроші є його особистими коштами, які не підлягають конфіскації. Адвокати екс-президента заявили, що готують позов проти генпрокурора.

Зазначимо, що 200 млн дол. становлять лише незначну частину від збитків, завданих державі Януковичем. Загалом екс-президент зумів вивести з країни близько 40 млрд дол. Через три з половиною роки правоохоронці повернули менше 4% цих грошей – 1,5 млрд дол., які було конфісковано наприкінці травня.

На початку вересня стало відомо, що у Швейцарії арештували більше 500 кг золота, яке належало оточенню колишнього президента. Швейцарські правоохоронці заморозили ці активи, проте повернути їх зможуть лише після того, як буде доведено незаконне походження коштів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram