Порошенко виступив в ООН
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко виступив із промовою під час загальних дебатів 72-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних націй.

Глава української держави висловив підтримку ідеї ефективного і цілеспрямованого реформування ООН, оскільки організація має діяти, щоб уникнути сповзання в безповоротний хаос.

Крім того, за словами Порошенка, міжнародному співтовариству необхідно звернути більшу увагу на конфлікт на Донбасі. Зокрема, на питання звільнення заручників у рамках Мінського процесу, яке зараз зайшло в глухий кут.

Президент України наголосив, що повноцінна миротворча операція ООН є єдиним ефективним рішенням для встановлення миру на Донбасі. Саме тому миротворчий контингент має бути розміщений на всій непідконтрольній Києву території Донецької та Луганської областей. При цьому в зоні збройного конфлікту не повинні реалізовуватися гібридні "миротворчі пропозиції", які не розв'яжуть конфлікт, а тільки заморозять його.

Порошенко наголосив, що участь російських військових в миротворчій місії на Донбасі є неприпустимою:

Також Президент звернувся до держав-членів ООН із закликом визнати Голодомор в Україні у 1932-1933 роках геноцидом українського народу. За його словами, штучний голод був організований тоталітарним режимом Йосипа Сталіна і призвів до загибелі мільйонів українців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram