У КМДА похвалились збільшенням середньої зарплати
Загрузка плеера...

У КМДА заявили про збільшення зарплат киян. Перший заступник міського голови Геннадій Пліс стверджує, що з початку року розмір виплат збільшився майже на третину, приріст становить більше 30%. Таким чином, середня зарплата у столиці становить близько 10,5 тис. грн. Це в півтора рази більше за загальнонаціональні показники.

Проте зросли не лише зарплати, а й ціни. З початку року індекс споживчих цін збільшився на 8,5%. В цілому за рік вартість продуктів в Україні зросла приблизно на 17%. З урахуванням цього маємо інші показники. У Державній службі статистки зазначають, що індекс реальної заробітної плати збільшився на 11,5%.

На фоні підвищення середньої зарплати можемо відзначити ще одну негативну тенденцію. В Україні збільшилась зарплатна заборгованість. Якщо на початку року цей показник становив близько 1,8 млрд грн, то зараз він наблизився до 2,4 млрд. У Києві за 2017 рік заборгованість з виплати зарплат зросла на 19 млн грн.

Зазначимо, що мова лише про великі підприємства, адже у статистиці не враховано інформацію про стан фізичних осіб-підприємців і малих компаній.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram