НАБУ назвало Луценка брехуном
Загрузка плеера...

На брифінгу у середу очільник Генеральної прокуратури Юрій Луценко звинуватив Національне антикорупційне бюро у веденні незаконного прослуховування. За словами посадовця, детективи розмістили аудіозаписувальну техніку на робочих місцях 150 осіб, в тому числі співробітників охорони Президента. Юрій Віталійович вже повідомив про цю ситуацію Артему Ситнику та очікує на його пояснення.  

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook НАБУ рішуче заперечило цю інформацію. Відомство вважає, що пан Луценко свідомо вводить суспільство в оману з метою заблокувати створення антикорупційного суду та очорнити бюро в очах іноземних партнерів. У НАБУ підкреслюють: повноважень для здійснення прослуховування вони не мають, а тому змушені завжди звертатися до Служби безпеки України. Тож з боку детективів не могло бути жодних порушень законодавства.

В свою чергу, бюро звертає увагу на те, що генпрокурор, нібито маючи докази зловживань з боку антикорупціонерів, не вжив відповідних заходів. Це можна кваліфікувати як посадовий злочин.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram