Бубка назвав звинувачення у корупції провокацією
Загрузка плеера...

Вітчизняні та світові ЗМІ активно обговорюють звинувачення на адресу голови Національного олімпійського комітету України Сергія Назаровича Бубки. Французьке видання Le Monde опублікувало матеріали, згідно з якими функціонер міг бути причетним до підкупу учасників голосування за столицю Олімпійських ігор 2016 року.

Журналісти стверджують, що у 2009 році Бубка перевів на офшорний рахунок 45 тисяч доларів. Бенефіціаром транзакції був голова Всеросійського федерації легкої атлетики Валентин Балахнічев. В той самий час точно таку ж суму отримала компанія Папа Массата Діака – сина колишнього очільника світової легкоатлетичної асоціації. Ці кошти нібито мали сприяти тому, аби місцем проведення Олімпіади було названо Ріо-де-Жанейро.

Сергій Назарович спростував будь-який вплив на голосування зі свого чи чийогось іншого боку. Гроші, про які пишуть французи, мали бути використані для розширення турніру "Зірки жердини".  Корупційний скандал він вважає провокацією, спрямованою на дискредитацію НОК в цілому та його особисто. Зазначимо, що Бубка займає свою посаду вже понад 12 років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram