"Укрзалізниця" боїться дефіциту кадрів і обіцяє премії
Загрузка плеера...

"Укрзалізниця" вирішила боротись з дефіцитом кадрів. Очільник акціонерного товариства Євген Кравцов заявив, що перевізник збільшить фінансування додаткового фонду для виплати премій працівникам. Таким чином в "Укрзалізниці" хочуть підвищити мотивацію співробітників.

Гостродефіцитними є, в першу чергу, виробничі спеціальності. Це працівники, що здійснюють ремонт рухомого складу, а також люди, задіяні у процесі пасажирських та вантажних перевезень.

Зазначимо, що в "Укрзалізниці" вирішили вдвічі збільшити видатки на утримання співробітників. Проте є і погані новини: залізничників може стати менше. Раніше перевізник анонсували скорочення штату. За попередніми розрахунками, роботу можуть втратити 14 тисяч осіб.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" сподівається отримати більше 20 млрд грн від підвищення тарифів на перевезення вантажів. Проти цього вже виступили українські промисловці і Американська торговельна палата. До них долучилась Європейська Бізнес Асоціація, яка закликала уряд не підтримувати це рішення.

13 вересня Кабмін затвердив фінплан "Укрзалізниці". З 1 жовтня вартість послуг з перевезення вантажів має збільшитись на 22.5%.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram