У Кропивницькому силовики розігнали "сходняк"
Загрузка плеера...

У Кропивницькому правоохоронці затримали 27 осіб із числа представників кримінальних структур, які зібралися в одному з кафе міста для переділу сфер впливу між угрупованнями.

Як повідомили у відділі комунікації обласної поліції, на "сходку" приїхали "авторитети" із трьох областей – Кіровоградської, Миколаївської та Дніпропетровської. Частина затриманих – раніше судимі за злочини проти життя та здоров'я людини, а також за майнові злочини.

Спецоперація тривала всього кілька хвили. Силовики зробили кілька пострілів у повітря. Під час обшуку у затриманих виявили цілий арсенал зброї та боєприпаси: чотири пістолети, два револьвери, два автомати, а в автомобілі - гранату Ф-1.

За цими фактами порушено кримінальне провадження, наразі проводяться слідчі дії. Вилучену зброю спрямовано на експертизу.

Нагадаємо, правоохоронці стверджують, що останніми роками в Україні серйозно активізувався криміналітет, який прагне переділити сфери впливу. При цьому в нашу державу приїжджають навіть "авторитети" із сусідніх країн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram