Міністр відсторонив скандального полковника
Загрузка плеера...

Міністр оборони України Степан Полторак відсторонив від посади начальника Головного військового клінічного госпіталя, головного психіатра Міністерства оборони, полковника Олега Друзя.

Відповідне рішення було прийняте після висловлювання високопосадовця про те, що 93% колишніх учасників АТО є потенційно небезпечними.

На своїй сторінці Facebook міністр оборони зазначив, що чиновника відсторонено "у зв'язку з незадовільним виконанням службових обов'язків" і призначено службове розслідування.

Нагадаємо, що у соцмережах слова Друзя щодо загрози з боку колишніх "атошників" викликали серйозний резонанс та обурення.

Крім того, у своєму виступі на круглому столі Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я полковник заявляв, що "учасники бойових дій після повернення до мирного життя можуть стати загрозою як для власних сімей, так і для всього суспільства".

Водночас користувачі соцмереж відразу ж згадали, що сам Друзь – доволі неоднозначна фігура. У травні цього року його затримали під час отримання 52 тис. грн хабара за довідку про неможливість проходження військової служби.

Як повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець, обвинувальний акт стосовно скандального лікаря вже місяць перебуває на розгляді в суді. На підготовче засідання, призначене на початок вересня, адвокат підозрюваного не з'явився, через що засідання перенесли.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram